Результати 2018

Соколине Око

 # Прізвище Ім’я група місто,
країна
Старт М.Рожен Татарів-
ський Камінь
вдп.
Лужки
с.Розтоки вдп.
Ворота
Соколине Око пер.
Німчич
перевал Фініш Час Місце  MV1  W
57  Сурженко  Олег  M  Київ 12:03:00 13:30:00 13:56:00 14:37:00 + 16:24:00 17:02:00 17:27:00 18:45:00 19:02:00 06:59:00 1
19  Сапіга  Сергій  MV1  Тернопіль 12:03:00 13:29:00 13:59:00 14:40:00 + 16:31:00 17:08:00 17:33:00 18:48:00 19:07:00 07:04:00 2 1
52  Шипунов  Валерій  M  Львів 12:03:00 13:35:00 14:06:00 14:48:00 + 16:34:00 17:09:00 17:35:00 18:48:00 19:12:00 07:09:00 3
1  Крицкалюк  Володимир  M  Україна 12:03:00 13:29:00 13:56:00 14:37:00 + 16:31:00 17:12:00 17:40:00 19:04:00 19:25:00 07:22:00 4
16  Skorokhod  Oleksandr  M  Україна 12:03:00 13:30:00 13:56:00 14:37:00 + 16:26:00 17:09:00 17:39:00 19:02:00 19:25:00 07:22:00 5
9  Радченко  Олександр  М  Київ 12:03:00 13:29:00 14:01:00 14:42:00 + 16:36:00 17:13:00 17:43:00 19:11:00 19:32:00 07:29:00 6
21  Tkachuk  Andrii  M  Khust 12:03:00 13:53:00 14:28:00 15:12:00 16:15:00 17:13:00 17:59:00 18:27:00 19:53:00 20:13:00 08:10:00 7
58  Хоменко  Руслан  M  Київ 12:03:00 13:40:00 14:27:00 15:11:00 16:16:00 17:14:00 17:59:00 18:27:00 19:53:00 20:13:00 08:10:00 8
71  Пилипюк  Андрій  М  Луцьк 12:03:00 13:50:00 14:28:00 15:12:00 16:14:00 17:13:00 17:57:00 18:27:00 19:53:00 20:16:00 08:13:00 9
2  Stukalo  Mykola  M  Київ 12:03:00 13:34:00 14:06:00 14:52:00 16:02:00 17:06:00 17:55:00 18:28:00 20:03:00 20:30:00 08:27:00 10
13  Швачка  Олександр  MV1  Харків 12:03:00 14:14:00 15:00:00 16:04:00 17:38:00 19:06:00 20:07:00 21:01:00 23:51:00 20:33:00 08:30:00 11 2
77  Віхтюк  Микола  М  Буча 12:03:00 13:46:00 14:28:00 15:13:00 16:19:00 17:21:00 18:11:00 18:41:00 20:17:00 20:44:00 08:41:00 12
83  Тарасова  Юлія  W  Україна 12:03:00 13:50:00 14:29:00 15:13:00 16:17:00 17:16:00 18:00:00 18:41:00 20:17:00 20:48:00 08:45:00 13 1
8  Semenuik  Volodymyr  M  Біла Церква 12:03:00 13:43:00 14:21:00 15:09:00 16:21:00 17:31:00 18:24:00 18:54:00 20:37:00 21:00:00 08:57:00 14
24  Жизняков  Олег  M  Стрий 12:03:00 13:43:00 14:29:00 15:11:00 16:18:00 17:30:00 18:17:00 18:51:00 20:36:00 21:00:00 08:57:00 15
3  Боднар  Дарія  W  Львів 12:03:00 13:51:00 14:28:00 15:17:00 16:31:00 17:32:00 18:10:00 18:51:00 20:36:00 21:01:00 08:58:00 16 2
111  Петренко  Егор  M  Южноукраинск 12:03:00 13:50:00 14:29:00 15:19:00 16:35:00 17:43:00 18:30:00 19:02:00 20:41:00 21:02:00 08:59:00 17
66  Калгін  Роман  М  Полонне 12:03:00 13:52:00 14:28:00 15:15:00 16:27:00 17:32:00 18:16:00 18:48:00 20:43:00 21:09:00 09:06:00 18
31  Бідюк  Віталій  MV1  Радомишль 12:03:00 13:51:00 14:30:00 15:16:00 16:28:00 17:33:00 18:23:00 18:54:00 20:45:00 21:12:00 09:09:00 19 3
53  Ванджура  Мар’ян  M  Біла Церква 12:03:00 13:43:00 14:29:00 15:16:00 16:32:00 17:37:00 18:28:00 19:04:00 20:52:00 21:19:00 09:16:00 20
89  Камінський  Андрій  М  Івано-Франківськ 12:03:00 13:50:00 14:28:00 15:13:00 16:30:00 17:31:00 18:16:00 18:48:00 20:44:00 21:21:00 09:18:00 21
4  Riabova  Oksana  W  Чернігів 12:03:00 13:46:00 0 15:15:00 16:29:00 17:31:00 18:17:00 18:48:00 20:45:00 21:22:00 09:19:00 22 3
30  Крилюк  Артем  М  Глибока 12:03:00 13:46:00 14:28:00 15:21:00 16:39:00 17:47:00 18:39:00 19:10:00 20:55:00 21:24:00 09:21:00 23
40  Вергун  Артем  М  Київ 12:03:00 13:46:00 14:30:00 15:26:00 16:41:00 17:46:00 18:27:00 19:12:00 21:04:00 21:35:00 09:32:00 24
44  Гула  Богдан  M  Львів 12:03:00 13:46:00 14:28:00 15:16:00 16:34:00 17:39:00 18:37:00 19:15:00 21:12:00 21:37:00 09:34:00 25
46  Яндульський  Станіслав  M  Київ 12:03:00 13:46:00 14:30:00 15:13:00 16:33:00 17:40:00 18:39:00 19:15:00 21:12:00 21:37:00 09:34:00 26
49  Демянович  Володимир  M  Київ 12:03:00 13:50:00 0 15:17:00 16:38:00 17:47:00 18:37:00 19:16:00 21:12:00 21:37:00 09:34:00 27
33  Платохін  Борис  MV1  Чернівці 12:03:00 13:51:00 14:28:00 15:15:00 16:37:00 17:54:00 19:01:00 19:31:00 21:20:00 21:49:00 09:46:00 28 4
82  Діхтенко  Аліса  W  Київ 12:03:00 14:10:00 14:29:00 15:37:00 16:53:00 17:58:00 19:01:00 19:31:00 21:20:00 21:50:00 09:47:00 29 4
74  Молодий  Віталій  МV1  Миколаїв 12:03:00 13:46:00 14:34:00 15:29:00 16:42:00 17:52:00 19:01:00 19:37:00 21:42:00 22:06:00 10:03:00 30 5
17  Ovechkin  Vyacheslav  M  Kyiv 12:03:00 13:52:00 14:28:00 15:20:00 16:40:00 17:53:00 18:50:00 19:41:00 22:07:00 22:30:00 10:27:00 31
63  Ведмідь  Ярослав  МV1  Київ 12:03:00 14:05:00 14:47:00 15:41:00 17:13:00 18:31:00 19:28:00 20:08:00 22:06:00 22:37:00 10:34:00 32 6
76  Наружний  Микола  М  Запоріжжя 12:03:00 14:04:00 15:19:00 15:41:00 17:12:00 18:31:00 19:30:00 20:09:00 22:06:00 22:37:00 10:34:00 33
22  Храпко  Сергій  M  Київ 12:03:00 13:46:00 14:31:00 15:35:00 16:52:00 18:11:00 19:20:00 19:59:00 22:07:00 22:39:00 10:36:00 34
41  Харчишин  Артем  М  Киев 12:03:00 14:03:00 14:46:00 15:49:00 17:11:00 18:26:00 19:23:00 20:00:00 21:07:00 22:40:00 10:37:00 35
36  Бендас  Олександр  MV1  Київ 12:03:00 14:22:00 15:06:00 16:05:00 17:34:00 18:48:00 19:43:00 20:21:00 22:19:00 22:47:00 10:44:00 36 7
68  Бідюк  Костянтин  МV1  Полтава 12:03:00 14:17:00 14:55:00 15:59:00 17:23:00 18:40:00 20:22:00 22:18:00 22:50:00 10:47:00 37 8
12  Ніньовський  Богдан  MV1  Коломия 12:03:00 14:23:00 14:59:00 15:56:00 17:07:00 18:15:00 19:20:00 20:00:00 22:07:00 22:51:00 10:48:00 38 9
86  Охрименко  Роман  M  Київ 12:03:00 14:11:00 14:52:00 15:49:00 17:10:00 18:24:00 19:30:00 20:08:00 22:18:00 22:51:00 10:48:00 39
10  Polishchuk  Serhiy  M  Київ 12:03:00 14:03:00 14:46:00 15:42:00 17:17:00 18:34:00 19:10:00 20:08:00 22:22:00 22:58:00 10:55:00 40
29  Яковенко  Володимир  MV2  Житомир 12:03:00 13:52:00 14:29:00 15:30:00 16:55:00 18:23:00 19:28:00 20:13:00 22:22:00 22:58:00 10:55:00 41 10
32  Медведєв  Олег  MV1  Львів 12:03:00 14:01:00 14:42:00 15:49:00 17:20:00 18:41:00 20:21:00 22:30:00 22:58:00 10:55:00 42 11
61  Козарук  Віктор  М  Коломия 12:03:00 14:09:00 14:54:00 15:50:00 17:18:00 18:34:00 19:28:00 20:08:00 22:22:00 22:58:00 10:55:00 43
84  Лабага  Ярослав  MV1  Київ 12:03:00 14:16:00 14:57:00 15:56:00 17:33:00 18:49:00 19:43:00 20:21:00 22:30:00 22:58:00 10:55:00 44 12
####  Сгадов  Юрій  MV1  Київ 12:03:00 14:17:00 14:57:00 15:56:00 17:32:00 18:49:00 19:43:00 20:21:00 22:27:00 22:58:00 10:55:00 45 13
25  Макеєв  Олександр  MV1  Kyiv 12:03:00 14:06:00 14:53:00 15:52:00 17:19:00 18:32:00 19:29:00 20:11:00 22:29:00 23:07:00 11:04:00 46 14
50  Снісаренко  Андрій  M  Київ 12:03:00 14:09:00 14:53:00 15:54:00 17:22:00 18:43:00 19:27:00 20:26:00 22:40:00 23:11:00 11:08:00 47
14  Yurchuk  Maksym  M  Полонне 12:03:00 14:02:00 14:44:00 15:37:00 16:54:00 17:58:00 19:21:00 20:20:00 22:37:00 23:17:00 11:14:00 48
47  Карасьов  Роман  MV2  Україна 12:03:00 13:52:00 14:47:00 15:41:00 17:14:00 18:28:00 19:31:00 20:20:00 22:37:00 23:17:00 11:14:00 49 15
35  Дейнека  Андрій  M  Житомир 12:03:00 14:07:00 14:51:00 15:52:00 17:21:00 18:40:00 19:44:00 20:21:00 22:41:00 23:24:00 11:21:00 50
90  Пузанов  Олег  М  Київ 12:03:00 13:57:00 14:51:00 15:49:00 17:13:00 18:29:00 20:26:00 22:41:00 23:25:00 11:22:00 51
59  Дадашева  Раміна  W  Львів 12:03:00 14:24:00 15:10:00 16:18:00 17:59:00 19:28:00 20:43:00 21:25:00 23:36:00 00:07:00 12:04:00 52 5
27  Биченок  Павло  MV1  Чернігів 12:03:00 14:20:00 15:02:00 16:10:00 17:52:00 19:05:00 20:07:00 20:54:00 23:37:00 00:14:00 12:11:00 53 16
48  Лотиш  Олексій  М  Kyiv 12:03:00 13:56:00 14:56:00 15:58:00 17:37:00 18:58:00 20:00:00 20:54:00 23:37:00 00:14:00 12:11:00 54
87  Puka  Hubert  МV1  Poland 12:03:00 14:12:00 14:55:00 15:58:00 17:35:00 18:49:00 19:53:00 20:41:00 23:35:00 00:20:00 12:17:00 55 17
88  Фунза  Сильвестр  МV1  Іжевці 12:03:00 14:15:00 14:57:00 16:05:00 17:42:00 19:06:00 20:00:00 21:01:00 23:51:00 00:33:00 12:30:00 56 18
72  Шрестха  Артур  М  Kharkiv 12:03:00 14:18:00 14:59:00 16:02:00 17:39:00 19:24:00 20:39:00 21:25:00 00:32:00 01:23:00 13:20:00 57
69  Гауптман  Максим  М  Харків 12:03:00 14:25:00 + 16:26:00 18:01:00 19:25:00 21:00:00 21:59:00 00:49:00 01:40:00 13:37:00 58
81  Філатова  Наталія  W  Київ 12:03:00 14:27:00 15:19:00 16:26:00 18:00:00 19:25:00 20:59:00 21:59:00 00:49:00 01:40:00 13:37:00 59 6
34  Дем’янчук  Ярослав  M  Житомир 12:03:00 14:42:00 15:42:00 16:49:00 18:35:00 20:01:00 21:49:00 22:15:00 01:18:00 02:09:00 14:06:00 60
51  Іщенко  Володимир  M  Житомир 12:03:00 14:24:00 15:31:00 16:45:00 18:33:00 20:00:00 21:14:00 22:15:00 01:18:00 02:09:00 14:06:00 61
42  Ніколаєнко  Світлана  W  Київ 12:03:00 14:28:00 15:32:00 16:49:00 18:28:00 20:05:00 21:42:00 22:40:00 01:44:00 02:38:00 14:35:00 62 7
26  Ведміцький  Сергій  MV1  Прилуки 12:03:00 14:29:00 15:32:00 16:44:00 18:29:00 20:05:00 22:40:00 01:44:00 02:47:00 14:34:00 63 19
39  Маринович  Олександр  М  Чернівці 12:03:00 14:19:00 15:02:00 16:23:00 18:25:00 20:05:00 21:09:00 22:32:00 01:46:00 02:49:00 14:46:00 64
20  Zuiev  Victor  MV2  Cherkassy 12:03:00 14:43:00 15:41:00 16:54:00 18:52:00 20:41:00 22:12:00 23:31:00 02:50:00 03:45:00 15:42:00 65 20
37  Цирень  Анна  W  Киев 12:03:00 15:01:00 16:01:00 17:30:00 19:27:00 21:18:00 23:54:00 03:11:00 04:13:00 16:10:00 66 8
18  Герасимук  Олексій  MV1  Kиев 12:03:00 14:59:00 15:37:00 17:24:00 19:26:00 21:18:00 23:54:00 03:12:00 04:14:00 16:11:00 67 21
28  Нестерець  Євген  М  Київ 12:03:00 14:58:00 16:08:00 17:45:00 20:04:00 22:19:00 00:04:00 18 04:45:00 05:30:00 17:27:00 68
5  Перехожук  Микола  M  Стрий 12:03:00 13:44:00 14:23:00 15:11:00 16:33:00 17:37:00 18:24:00 18:53:00 22:00:00
75  Юрасова  Юлія  W  Київ 12:03:00 14:13:00 14:56:00 15:58:00 17:36:00 18:48:00 19:40:00 20:29:00 23:26:00
23  Калічак  Андрій  M  Стрий 12:03:00 14:21:00 15:10:00 16:24:00 18:31:00 20:24:00 22:42:00 02:30:00
38  Пікалов  Юрій  МV2  Дніпро 12:03:00 15:05:00 16:22:00 18:00:00 20:08:00 22:31:00 01:45:00
43  Кононенко  Олег  MV1  Київ 12:03:00 15:00:00 16:17:00 17:59:00 20:09:00 22:33:00 01:45:00
64  Кравченко  Дмитро  М  Дніпро 12:03:00 14:08:00 15:09:00 16:23:00 19:32:00
60  Панченко  Ігор  М  Суми 12:03:00 13:33:00 14:08:00 15:01:00
67  Кириченко  Володимир  МV1  Київ 12:03:00 15:04:00 16:25:00 18:00:00
73  Ольхов  Адам  М  Україна 12:03:00 0 0 16:04:00 0 0 20:04:00

Виженка

 # Прізвище Ім’я група Старт Протяте Каміння соколине Око пер.Німчич перевал Фініш М  MV1  W
257  Клименко  Едуард  М 13:01:00 13:40:00 13:49:00 14:05:00 15:16:00 15:33:00 1
356 Самохвалов Євген  М 13:01:00 13:46:00 13:54:00 14:14:00 15:32:00 15:50:00 2
265  Должиков  Гліб  M 13:01:00 13:46:00 13:54:00 14:13:00 15:31:00 15:51:00 3
267  Vieru  Ludovic  МV1 13:01:00 13:46:00 13:55:00 14:14:00 15:37:00 15:58:00 4 1
273  Cimpeanu  Andrei  М 13:01:00 13:47:00 13:55:00 14:14:00 15:35:00 15:58:00 5
279  Кавацюк  Андрій  М 13:01:00 13:47:00 13:55:00 0 15:40:00 16:03:00 6
290  Тимофійчук  Тарас  М 13:01:00 13:51:00 13:59:00 14:22:00 15:43:00 16:03:00 7
294 Крицкавлюк Сергій  MV2 13:01:00 13:47:00 13:54:00 14:14:00 15:41:00 16:03:00 8 2
262  Добиш  Микола  M 13:01:00 13:55:00 13:59:00 14:21:00 15:45:00 16:05:00 9
242  Мартинов  Петро  М 13:01:00 13:50:00 13:59:00 14:22:00 15:45:00 16:06:00 10
256  Jkubenko  Mukola  М 13:01:00 13:50:00 14:00:00 14:23:00 15:44:00 16:06:00 11
206  Кравченко-Лозня  Дмитро  М 13:01:00 14:03:00 13:59:00 14:22:00 15:45:00 16:07:00 12
274  Савчин  Олег  М 13:01:00 13:50:00 13:49:00 ??? 15:45:00 16:09:00 13
286  Кравчук  Богдан  М 13:01:00 13:51:00 14:00:00 14:22:00 15:47:00 16:09:00 14
270  Paltinel  Iustin  М 13:01:00 14:07:00 14:31:00 15:45:00 16:12:00 15
213  Солодюк  Андрій  М 13:01:00 13:53:00 14:08:00 14:31:00 15:57:00 16:22:00 16
219  Либа  Олександр  М 13:01:00 13:52:00 14:02:00 14:30:00 15:57:00 16:22:00 17
220  Туренко  Ярослав  М 13:01:00 14:07:00 14:35:00 16:10:00 16:31:00 18
282  Рихлюк  Ігор  МV2 13:01:00 13:50:00 14:00:00 14:23:00 16:08:00 16:32:00 19 3
224  Веселов  Ігор  М 13:01:00 13:50:00 14:00:00 14:28:00 16:09:00 16:34:00 20
215  Чумаченко  Надія  W 13:01:00 14:00:00 14:11:00 14:40:00 16:24:00 16:50:00 21 1
235  Кабула  Олександр  М 13:01:00 14:00:00 14:11:00 14:41:00 16:26:00 16:54:00 22
201  Patiiuk  Ihor  M 13:01:00 14:02:00 14:17:00 14:45:00 16:30:00 16:58:00 23
293  Туркулевич  Євген  MV1 13:01:00 14:02:00 14:17:00 14:46:00 16:30:00 16:58:00 24 4
277  Пашко  Олег  М 13:01:00 14:11:00 14:39:00 16:29:00 17:01:00 25
260  Борсук  Лариса  W 13:01:00 14:02:00 14:12:00 14:40:00 16:29:00 17:02:00 26 2
269  Златьєва  Дарина  W 13:01:00 14:02:00 14:17:00 14:47:00 16:36:00 17:03:00 27 3
249  Пліса  Ігор  М 13:01:00 14:02:00 14:13:00 14:47:00 16:36:00 17:04:00 28
203  Михальський  Сергій  М 13:01:00 14:01:00 14:13:00 14:46:00 16:37:00 17:08:00 29
207  Слюсар  Андрій  MV2 13:01:00 13:50:00 14:17:00 14:50:00 16:41:00 17:08:00 30 5
221  Салов  Костянтин  М 13:01:00 14:06:00 14:22:00 14:51:00 16:42:00 17:10:00 31
276  Запухлий  Олег  МV2 13:01:00 14:01:00 14:11:00 14:40:00 16:35:00 17:10:00 32 6
237  Полозова  Вікторія  W 13:01:00 14:07:00 14:19:00 14:52:00 16:45:00 17:14:00 33 4
252  Скорейко  Юрій  М 13:01:00 14:45:00 14:55:00 15:17:00 16:56:00 17:19:00 34
289  Лаврик  Тарас  МV1 13:01:00 15:42:00 17:08:00 17:28:00 35 7
250  Іванічева  Ганна  W 13:01:00 14:06:00 14:22:00 14:54:00 16:57:00 17:29:00 36 5
292  Shemet  Roma  МV1 13:01:00 14:05:00 14:17:00 14:53:00 16:58:00 17:29:00 37 8
251  Федорищев  Сергій  МV1 13:01:00 14:29:00 14:40:00 15:10:00 17:06:00 17:38:00 38 9
223  Кравець  Юрій  М 13:01:00 14:02:00 14:14:00 14:48:00 17:02:00 17:39:00 39
210  Сосуляка  Євгеній  M 13:01:00 14:26:00 14:37:00 15:11:00 17:08:00 17:40:00 40
222  Власенко  Дар`я  W 13:01:00 14:26:00 14:37:00 15:11:00 17:08:00 17:40:00 41 6
284  Кісельов  Віктор  МV1 13:01:00 14:11:00 14:23:00 15:02:00 17:12:00 17:48:00 42 10
211  Мельник Поліна  WV1 13:01:00 14:15:00 14:29:00 15:08:00 17:15:00 17:51:00 43 11
278  Семерня  Володимир  МV1 13:01:00 14:06:00 14:20:00 14:55:00 17:14:00 17:51:00 44 12
287  Крикливський  Максим  М 13:01:00 14:06:00 14:20:00 14:55:00 17:14:00 17:51:00 45
258  Сташенко  Валентина  WV1 13:01:00 14:13:00 14:50:00 14:10:00 17:19:00 17:53:00 46 13 7
266  Фурманов  Костянтин  M 13:01:00 14:29:00 14:40:00 15:12:00 17:16:00 17:58:00 47
225  Федак  Ілько  М 13:01:00 14:30:00 14:33:00 15:14:00 17:20:00 18:02:00 48
241  Коваліско  Іван  М 13:01:00 14:20:00 14:33:00 15:15:00 17:20:00 18:02:00 49
275  Ніколаєв  Антон  МV1 13:01:00 14:14:00 14:49:00 15:08:00 17:31:00 18:20:00 50 14
245  Руденок  Людмила  W 13:01:00 14:21:00 14:36:00 15:27:00 18:57:00 18:39:00 51 8
233  Павловська  Вікторія  W 13:01:00 14:20:00 14:33:00 15:14:00 18:04:00 18:45:00 52 9
254  Мамітова  Галина  W 13:01:00 14:16:00 14:30:00 15:13:00 17:57:00 18:46:00 53 10
255  Гурський  Віталій  М 13:01:00 14:16:00 14:30:00 15:13:00 17:57:00 18:46:00 54
202  Суранова  Ольга  W 13:01:00 14:23:00 14:37:00 15:20:00 18:16:00 19:06:00 55 11
247  Загібалов  Олександр  М 13:01:00 14:23:00 14:37:00 15:20:00 18:16:00 19:06:00 56
264  Пашинський  Володимир  M 13:01:00 14:44:00 14:55:00 15:19:00 18:54:00 19:25:00 57
216  Радчук  Іван  М 13:01:00 14:27:00 14:37:00 15:34:00 18:53:00 19:39:00 58
217  Козачок  Олена  W 13:01:00 14:22:00 14:37:00 15:34:00 18:53:00 19:39:00 59 12
212  Бушовський  Андрій  М 13:01:00 14:13:00 14:25:00 15:00:00 17:10:00 17:45:00 60
230  Гвоздєв  Василь  М 13:01:00 13:50:00 13:59:00 14:22:00 16:27:00
208  Шабацький  Юрій  M 13:01:00 14:00:00 14:11:00 14:35:00 16:35:00
288  Суліма  Олег  МV1 13:01:00 14:00:00 14:11:00 14:36:00 16:46:00
228  Ходирева  Марина  W 13:01:00 14:00:00 14:11:00 14:37:00 16:47:00
272  Сливка  Тарас  М 13:01:00 14:02:00 14:15:00 14:44:00 16:49:00
231  Козій Юлия  М 13:01:00 14:00:00 14:11:00 14:40:00 16:50:00
261  Кардаш  Марія  W 13:01:00 14:12:00 14:40:00 16:50:00
271  Двояк  Андрій  М 13:01:00 14:02:00 14:44:00 16:51:00
291  Барановський  Сергій  М 13:01:00 14:01:00 14:11:00 14:39:00 16:51:00
234  Нинько  Іван  М 13:01:00 14:01:00 14:11:00 14:42:00 16:54:00
285  Синенко  Максим  М 13:01:00 14:09:00 14:22:00 14:55:00 17:10:00
204  Ружицький  Руслан  М 13:01:00 14:08:00 14:20:00 14:53:00 17:13:00
214  Марусяк  Володимир  М 13:01:00 14:07:00 14:20:00 14:52:00 17:13:00
229  Могила  Олександр  М 13:01:00 14:01:00 14:15:00 14:46:00 17:13:00
283  Кучманський  Анатолій  МV1 13:01:00 14:10:00 14:22:00 14:55:00 17:13:00
281  Білопольський  Борис  МV1 13:01:00 14:10:00 14:22:00 14:54:00 17:15:00
236  Сучалкін  Вадим  МV1 13:01:00 14:29:00 14:40:00 15:14:00 17:35:00
253  Дусяк  Степан  М 13:01:00 14:07:00 14:22:00 14:57:00 17:39:00
280  Родак  Андрій  М 13:01:00 14:29:00 14:40:00 15:12:00 17:40:00
263  Левицький  Юрій  M 13:01:00 14:07:00 14:22:00 14:57:00 17:45:00