Результати 2017

Виженка

Місце Прізвище Ім’я Місто Кат. Start КП1 КП2 КП3 КП4 КП5 Finish Штраф Результат Кіл-сть КП
Ч Ж  Ч40 Лужки Протяте Каміння Соколине Око пер. Німчич печ. Довбуша Виженка
1 Ярощук Ярослав Луцьк Ч 13:00:00 13:47:11 13:53:01 14:15:25 14:48:08 15:31:41 15:41:26 02:41:26 5
2 Kudashev Hennadiy Ужгород Ч 13:00:00 13:45:38 13:52:38 14:17:37 14:51:29 15:39:49 15:50:14 02:50:14 5
3 Savchyn Oleh Zolochiv Ч 13:00:00 13:48:25 13:55:15 14:19:26 14:55:13 15:44:46 15:56:01 02:56:01 5
4 Яцук Юрий Луцк Ч 13:00:00 13:46:52 13:53:14 14:18:33 14:53:52 15:46:03 15:56:33 02:56:33 5
5 1 Кушпа Олена Луцьк Ж 13:00:00 13:44:47 13:53:06 14:19:29 14:56:13 15:49:37 15:59:48 02:59:48 5
6 Вельма Микола Полонне Ч 13:00:00 13:44:51 13:51:57 14:18:44 14:55:35 15:48:52 16:02:27 03:02:27 5
7 Voloshchuk Yaroslav Івано-Франківськ Ч 13:00:00 13:45:30 13:52:24 14:18:19 14:55:08 15:52:57 16:06:16 03:06:16 5
8 1 Бугира Алекс андр Житомир Ч50+ 13:00:00 13:49:42 13:57:22 14:24:07 15:00:04 15:55:04 16:09:17 03:09:17 5
9 Dolzhikov Gleb Київ Ч 13:00:00 13:45:35 13:52:42 14:18:08 14:55:24 15:55:31 16:09:32 03:09:32 5
10 2 Крицкалюк Іван Косів Ч40 13:00:00 13:45:07 13:52:21 14:18:31 15:01:07 16:06:03 16:18:51 03:18:51 5
11 Пилипів Ігор Жидачів, Львів Ч 13:00:00 13:48:02 13:56:05 14:24:55 15:07:34 16:04:30 16:19:54 03:19:54 5
12 Кузенко Михайло Вижниця Ч 13:00:00 13:45:47 13:53:54 14:23:28 15:08:44 16:07:58 16:22:02 03:22:02 5
13 Slyvka Taras Kyiv Ч 13:00:00 13:55:00 14:05:49 14:37:04 15:18:18 16:23:24 03:23:24 5
14 Самохвалов Євген Київ Ч 13:00:00 13:50:26 13:59:05 14:27:17 15:09:06 16:09:59 16:25:48 03:25:48 5
15 Kuzyo Yaroslav Ужгород Ч 13:00:00 13:50:38 13:58:51 14:27:07 15:08:06 16:11:27 16:26:16 03:26:16 5
16 3 ninovskyy bogdan Коломия Ч40 13:00:00 13:51:27 14:00:07 14:32:43 15:09:14 16:13:01 16:26:19 03:26:19 5
17 Либа Олександр Красилів Ч 13:00:00 13:49:54 13:57:11 14:25:59 15:13:38 16:19:10 16:33:02 03:33:02 5
18 Fleychuk Vitaliy Коломия Ч 13:00:00 13:55:30 14:05:41 14:36:41 15:20:39 16:20:53 16:33:05 03:33:05 5
19 Popovkin Volodymyr Киев Ч 13:00:00 13:54:08 14:04:29 14:35:24 15:18:09 16:20:09 16:33:07 03:33:07 5
20 Kravchenko-Loznia Dmytro Київ Ч 13:00:00 13:54:48 14:03:13 14:33:17 15:15:15 16:16:38 16:34:18 03:34:18 5
21 Martynov Petro Львів Ч 13:00:00 13:52:14 14:10:49 14:41:19 15:22:58 16:22:19 16:34:22 03:34:22 5
22 Салов Костянтин Київ Ч 13:00:00 14:00:40 14:10:35 14:42:15 15:27:45 16:31:17 16:45:51 03:45:51 5
23 Онишків Михайло Тернопіль Ч 13:00:00 13:51:03 13:58:56 14:27:57 15:15:22 16:28:29 16:47:56 03:47:56 5
24 Коваленко Богдан Київ Ч 13:00:00 13:50:53 13:59:08 14:34:08 15:19:14 16:35:04 16:48:22 03:48:22 5
25 Zelman Dmytro Kyiv Ч 13:00:00 13:53:56 14:04:24 14:37:39 15:21:03 16:35:19 16:48:34 03:48:34 5
26 Khmiletskyi Ivan Lviv Ч 13:00:00 13:50:47 13:58:54 14:31:15 15:15:56 16:35:00 16:50:10 03:50:10 5
27 Golubishko Dmytro Kyiv Ч 13:00:00 13:55:39 14:05:33 14:39:39 15:25:35 16:35:36 16:52:19 03:52:19 5
28 Олег Гуцалюк Житомир Ч 13:00:00 13:53:46 14:07:00 14:28:07 15:25:58 16:40:21 16:55:57 03:55:57 5
29 2 Борсук Лариса смт. Вишнівець Ж 13:00:00 14:00:56 14:11:13 14:43:45 15:30:34 16:40:28 16:57:02 03:57:02 5
30 Dvoiak Andrii Kyiv Ч 13:00:00 13:55:02 14:05:52 14:38:33 15:26:09 16:42:42 16:57:20 03:57:20 5
31 4 Кучманський Анатолій Житомир Ч40 13:00:00 13:56:04 14:05:14 14:39:16 15:24:18 16:40:32 16:57:23 03:57:23 5
32 3 Matviiv Iryna Львів Ж 13:00:00 13:57:27 14:06:58 14:39:55 15:26:57 16:44:17 16:58:50 03:58:50 5
33 Манченко  Віталій Луцьк Ч 13:00:00 13:53:52 14:05:44 14:38:44 15:26:16 16:44:18 16:58:55 03:58:55 5
34 5 Дядиченко Анатолій Житомир Ч50+ 13:00:00 13:55:44 14:04:32 14:36:51 15:25:19 16:40:23 16:59:03 03:59:03 5
35 Кванкевич Олександр Житомир Ч40 13:00:00 13:55:50 14:04:43 14:38:01 15:25:14 16:40:12 16:59:06 03:59:06 5
36 4 Чумаченко Надія Київ Ж 13:00:00 13:54:33 14:05:37 14:37:51 15:20:37 16:52:30 17:08:13 04:08:13 5
37 6 Чухран Михайло Kyiv Ч40 13:00:00 13:52:29 14:03:40 14:34:53 15:17:26 16:52:23 17:08:28 04:08:28 5
38 7 Калинчук Євген Вижниця Ч50+ 13:00:00 13:51:41 14:00:00 14:40:23 15:34:51 16:51:09 17:09:16 04:09:16 5
39 Береговий Михайло Полонне Ч 13:00:00 13:52:05 14:00:38 14:36:18 15:31:07 16:43:14 16:56:51 00:20:00 04:16:51 5
40 5 Glushauskaite Iryna Kyiv Ж 13:00:00 14:02:30 14:14:33 14:52:50 15:49:15 17:17:15 17:34:38 04:34:38 5
41 Трищук Олег Київ Ч 13:00:00 14:02:34 14:14:25 14:52:47 15:49:03 17:17:18 17:34:54 04:34:54 5
42 Пашко Олег Київ Ч 13:00:00 13:54:00 14:05:00 14:40:00 15:35:00 + 17:15:18 00:20:00 04:35:18 5
43 Михальський  Сергій Чернівці Ч 13:00:00 13:55:13 14:06:04 14:47:32 15:45:46 17:20:31 17:36:39 04:36:39 5
44 Пліса Ігор Київ Ч 13:00:00 13:56:47 14:06:54 14:48:02 15:48:03 17:20:46 17:36:57 04:36:57 5
45 8 Kiselyov Victor Житомир Ч40 13:00:00 13:58:45 14:08:58 14:45:28 15:42:45 17:25:47 17:39:05 04:39:05 5
46 6 Олена Салюк Полонне Ж 13:00:00 14:05:39 14:18:20 14:58:35 15:57:09 17:25:14 17:42:27 04:42:27 5
47 Лисенко Олексій Київ Ч 13:00:00 14:00:29 14:11:06 14:50:43 15:58:35 17:26:42 17:43:38 04:43:38 5
48 Рибальченко Роман Київ Ч 13:00:00 14:20:04 14:30:55 15:10:21 16:06:52 17:29:28 17:43:39 04:43:39 5
49 7 Панова Наталья Біляївка Ж40 13:00:00 14:19:59 14:32:27 15:15:06 16:07:34 17:30:02 17:55:32 04:55:32 5
50 Синенко Максим Житомир Ч 13:00:00 13:55:22 14:05:55 14:41:50 15:42:33 17:33:36 17:55:43 04:55:43 5
51 Дусяк Степан Чернівці Ч 13:00:00 14:05:47 14:18:29 15:04:03 16:02:05 17:36:50 17:58:05 04:58:05 5
52 Бакун Іван Львів Ч 13:00:00 13:52:24 + 14:29:08 15:30:31 17:27:06 17:52:51 00:20:00 05:12:51 5
53 8 Glamazda Marina Київ Ж 13:00:00 14:20:43 14:32:56 15:14:15 16:16:25 17:54:49 18:18:12 05:18:12 5
54 9 Калинчук Олена Вижниця Ж 13:00:00 14:20:13 14:35:02 15:22:25 16:24:39 18:08:51 18:29:57 05:29:57 5
55 10 Semikina Marina Запоріжжя Ж 13:00:00 14:22:16 14:35:05 15:21:51 16:31:58 18:11:11 18:31:03 05:31:03 5
56 BUSHOVSKYI ANDRII Чернiвцi Ч 13:00:00 14:13:58 14:24:00 15:11:07 16:13:48 17:52:46 18:13:37 00:20:00 05:33:37 5
57 Веселов Ігор Чернівці Ч 13:00:00 14:21:07 14:35:58 15:34:50 16:50:38 18:36:04 18:51:16 05:51:16 5
58 Белопольский Борис Житомир Ч 13:00:00 14:00:59 14:11:29 15:11:24 16:42:28 18:30:18 18:52:34 05:52:34 5
59 9 Герасимук Алексей Киев Ч40 13:00:00 14:30:04 14:45:55 15:40:45 16:54:34 19:02:03 19:26:45 06:26:45 5
60 10 Горовий Вадим Буча Ч40 13:00:00 14:30:08 14:46:28 15:40:38 16:52:44 19:02:27 19:26:51 06:26:51 5
61 11 Дерновська Юлія Буча Ж 13:00:00 14:30:25 14:47:15 15:40:41 16:54:14 19:02:13 19:26:53 06:26:53 5
Ченікало Олександр Lviv Ч 13:00:00 13:47:23 14:13:35 14:41:52 15:26:12 15:37:00 02:37:00 4
Боднарук Василь Tatariv Ч 13:00:00 13:46:55 14:13:21 14:46:02 15:30:01 15:40:30 02:40:30 4
Левчук  Ігор Радивилів Ч 13:00:00 13:47:07 14:13:43 14:46:53 15:39:05 15:50:37 02:50:37 4
Полковніков Петро Яремче Ч 13:00:00 13:47:02 14:13:23 14:52:02 15:44:52 15:55:48 02:55:48 4

Соколине Око

Місце Фамілія Імя Місто Кат. Старт КП1 КП2 КП3 КП4 КП5 КП6 КП7 КП8 КП9 Фініш Штраф Результат Коментар
Ч Ж Ч
40
Ч
50
1 Popov Serhii Київ Ч 12:05 13:31 14:05 14:40 15:42 16:43 17:29 18:00 18:40 19:30 19:41:13 07:36:13
2 Крицкалюк Володимир Косів Ч 12:05 13:33 14:12 14:53 16:05 17:10 17:56 18:24 19:06 19:56 20:05:28 08:00:28
3 1 Сапіга Сергій Тернопіль Ч40 12:05 13:40 14:21 15:14 16:17 17:10 17:56 18:24 19:06 19:56 20:05:33 08:00:33
4 Khomenko Ruslan Київ Ч 12:05 13:45 14:31 15:19 16:23 17:26 18:12 18:42 19:22 20:13 20:24:45 08:19:45
5 Живов Дмитро Київ Ч 12:05 13:45 14:28 15:16 16:24 17:31 18:15 18:48 19:24 20:22 20:35:09 08:30:09
6 Makaruk Valeriy Луцьк Ч 12:05 13:33 14:13 14:53 16:05 17:16 18:13 18:55 19:51 20:57 21:07:43 09:02:43
7 Radchenko Oleksandr Київ Ч 12:05 13:46 14:28 15:16 16:27 17:43 18:41 19:16 20:06 21:14 21:26:17 09:21:17
8 2 Верютин Дима Дніпро Ч40 12:05 13:53 14:34 15:26 16:36 17:44 18:37 19:14 19:58 21:14 21:28:17 09:23:17
9 3 Бидюк Виталий Радомишль Ч40 12:05 13:54 14:38 15:30 16:48 17:58 18:52 19:28 20:11 21:20 21:31:34 09:26:34
10 1 Братасюк Кристина Київ Ж 12:05 14:01 14:45 15:35 16:49 17:58 18:52 19:29 20:22 21:23 21:35:17 09:30:17
11 Kovalenko Dmytro Kyiv Ч 12:05 14:01 14:44 15:35 16:49 17:58 18:52 19:28 20:21 21:23 21:35:19 09:30:19
12 Kartavyi Volodymyr Київ Ч 12:05 14:01 14:45 15:35 16:48 17:58 18:52 19:28 20:22 21:23 21:35:20 09:30:20
13 Віхтюк Микола Київ Ч 12:05 14:03 15:10 16:12 17:22 18:22 19:07 19:40 20:26 21:27 21:39:31 09:34:31
14 Поліщук Артем Біла Церква Ч 12:05 13:53 14:35 15:24 16:37 17:51 18:46 19:26 20:13 21:28 21:44:11 09:39:11
15 2 Dikhtenko Alisa Київ Ж 12:05 14:01 14:44 15:37 16:53 18:06 18:57 19:34 20:26 21:34 21:54:08 09:49:08
16 Demianovych Volodymyr Київ Ч 12:05 13:53 14:46 15:38 16:57 18:10 19:00 19:39 20:26 21:34 21:54:34 09:49:34
17 Stukalo Mykola Київ Ч 12:05 13:53 14:37 15:35 16:59 18:24 19:07 19:45 20:30 21:50 22:02:13 09:57:13
18 Perepichai Anton Київ Ч 12:05 14:02 14:46 15:36 16:49 18:05 19:05 19:47 20:35 21:52 22:07:55 10:02:55
19 Yurchuk Maksym Полонне Ч 12:05 13:56 14:42 15:38 17:19 18:28 19:12 19:48 20:34 21:49 22:02:40 0:20 10:17:40
20 Turenko Yaroslav Львів Ч 12:05 14:06 15:56 17:17 18:25 19:19 19:55 20:01 20:53 22:07 22:22:51 10:17:51
21 Okhrimenko Roman Львів Ч 12:05 14:02 14:52 15:50 17:14 18:33 19:35 20:17 21:02 22:22 22:39:42 10:34:42
22 Шипунов Валерій Львів Ч 12:05 13:56 14:47 15:41 17:08 18:22 19:20 19:56 20:54 22:25 22:39:45 10:34:45
23 Kalgin Roman Zhitomir Ч 12:05 13:56 14:47 15:41 17:08 18:22 19:20 19:56 20:54 22:25 22:39:46 10:34:46
24 3 Bodnar Dariia Lviv Ж 12:05 14:18 15:08 16:08 17:27 18:45 19:40 20:34 21:39 22:47 23:01:45 10:56:45
25 Крупський Олег Вінниця Ч 12:05 14:04 15:09 16:08 17:27 18:45 19:41 20:34 21:39 22:47 23:01:47 10:56:47
26 Чорний Тарас Чернігів Ч 12:05 13:50 14:37 15:31 17:03 18:24 19:24 20:25 21:22 22:56 23:12:19 11:07:19
27 Ковальський Сергій Суми Ч 12:05 13:50 14:37 15:30 17:03 18:24 19:24 20:25 21:22 22:56 23:12:20 11:07:20
28 Пилипюк Андрій Луцк Ч 12:05 13:53 14:38 15:35 17:10 18:33 19:28 20:14 21:12 23:00 23:24:10 11:19:10
29 4 Фрунза Сильвестр с.Ижевцы Ч40 12:05 14:04 14:51 15:54 17:22 18:45 19:40 20:18 21:18 22:57 23:24:15 11:19:15
30 1 Володимир Яковенко Житомир Ч50+ 12:05 13:54 14:48 15:51 17:41 19:05 20:01 20:53 21:57 23:32 23:53:12 11:48:12
31 5 Sgadov Yurii Kyiv Ч40 12:05 14:25 15:28 16:37 18:13 19:27 20:38 21:24 22:18 23:42 23:57:01 11:52:01
32 6 Snisarenko Andriy Київ Ч40 12:05 14:06 15:06 16:06 17:49 19:11 20:06 20:52 22:01 14:28 0:13:07 12:08:07
33 Kozak Mykhailo Київ Ч 12:05 14:26 15:28 16:37 18:12 19:34 20:50 21:46 22:45 0:07 0:23:43 12:18:43
34 7 Зеря Юрий Киев Ч40 12:05 14:26 15:24 16:37 18:12 19:37 20:45 21:39 22:42 0:13 0:30:44 12:25:44
35 4 Данилюк Анастасія Луцьк Ж 12:05 14:31 15:26 16:29 18:03 19:28 20:31 21:23 22:31 0:14 0:35:46 12:30:46
36 Dubrovin Oleksandr Kyiv Ч 12:05 14:19 15:17 16:29 18:02 19:28 20:32 21:22 22:31 0:14 0:35:46 12:30:46
37 8 Яковенко Андрій Київ Ч40 12:05 14:27 15:24 16:31 18:08 19:33 20:50 21:47 22:49 0:39 0:58:47 12:53:47
38 Кабула Олександр Біла Церква Ч 12:05 14:42 15:56 17:07 18:44 20:05 21:09 21:52 23:00 0:44 1:00:58 12:55:58
39 Polishchuk  Serhiy Київ Ч 12:05 14:07 15:02 16:06 18:01 19:46 21:04 21:53 23:38 1:15 1:39:45 13:34:45
40 5 Filatova Nataliia Київ Ж 12:05 14:53 16:04 17:10 18:34 20:05 21:12 21:59 23:38 1:15 1:39:46 13:34:46
41 Kozaruk Victor Коломия Ч 12:05 14:46 16:38 18:01 19:46 21:04 21:54 22:03 23:39 1:16 1:43:31 13:38:31
42 2 Зуев Виктор Черкаси Ч50+ 12:05 14:30 15:38 16:46 18:38 20:08 21:44 22:42 23:50 1:24 1:46:22 13:41:22
43 6 Дадашева Раміна Львів Ж 12:05 14:42 16:01 17:09 18:59 20:39 21:45 22:43 0:03 1:42 1:58:06 13:53:06
44 Gerasimenko Evgen Київ Ч 12:05 14:35 15:39 16:55 18:48 20:39 21:51 22:44 0:03 1:42 2:00:12 13:55:12
45 3 Panov Yevgen Біляївка Ч50+ 12:05 14:39 15:49 17:05 18:53 20:32 21:44 22:39 23:52 1:52 2:08:38 14:03:38
46 9 Panko Oleh Львів Ч40 12:05 14:14 15:38 16:57 18:51 20:45 22:10 23:11 0:22 1:54 2:11:32 14:06:32
47 Boikiv Taras Kyiv Ч 12:05 14:34 15:56 17:11 18:59 20:39 21:51 22:52 0:32 2:24 2:44:00 14:39:00
48 Нестерець Євген Київ Ч 12:05 14:40 16:10 17:21 19:08 20:51 22:15 23:14 0:25 2:22 2:44:06 14:39:06
Piven Andrii Чкалове Ч 12:05 13:37 14:52 15:54 16:56 17:40 18:10 18:48 19:34 19:45:06 07:40:06 Пропуск КП2
Surzhenko Oleg Київ Ч 12:05 13:42 14:52 15:55 17:01 17:45 18:13 18:49 19:39 19:50:01 07:45:01 Пропуск КП2
Перехожук Микола Стрий Ч 12:05 + 15:58 17:11 18:19 19:07 19:38 20:25 21:21 21:31:33 09:26:33 Пропуск КП2
Карасев  Роман Белая Церковь Ч50+ 12:05 14:23 16:29 17:59 19:24 20:38 21:24 22:18 23:42 23:57:18 11:52:18 Пропуск КП2
Лата Євген Одеса Ч 12:05 14:28 16:20 17:50 19:11 20:06 20:49 22:00 23:43 0:15:09 12:10:09 Пропуск КП2
Deuneka Andriu Житомир Ч 12:05 14:07 16:00 17:47 19:32 20:49 21:44 22:43 23:59 0:20:23 12:15:23 Пропуск КП2
Небилович  Сергій Київ Ч 12:05 14:45 16:50 18:39 20:23 21:46 22:42 23:58 1:52 2:09:33 14:04:33 Пропуск КП2
Bychenok Pavlo Чернігів Ч40 12:05 14:19 16:34 18:58 20:51 22:15 23:14 0:25 2:21 2:44:04 14:39:04 Пропуск КП2
Shakhalov Maksym Київ Ч 12:05 14:31 16:57 18:45 20:14 21:43 22:39 сход c 6 КП
Ванджура Мар’ян Біла Церква Ч 12:05 14:07 15:01 16:03 17:37 сход c 4 КП
Кравцов Олександр Київ Ч 12:05 14:26 сход c 1 КП
Сабайте Лина Керч Ж 12:05 14:51 сход c 1 КП